Skladovky - ihned k odeslání

MASIVNÍ DŘEVO JE KVALITA ŽIVOTA

Nábytek z masivního dřeva znamená život v původní a autentické podobě - ztělesňuje robustnost, spolehlivost a bezpečnost . Každý kus našeho nábytku z masivního dřeva je vyroben z přirozeně pěstovaného kmene stromů, který je pečlivě sušen a a ručně zpracovaný. Každý druh dřeva má své typické vlastnosti a charakteristické barvy. Svým přirozením inspiruje i nábytek ze skutečného dřeva, který je pokryt barevným lakem .

Každá deska stolu, každé lůžko a každá skříň jsou díky svému individuálnímu zrnu jedinečné . Jak výrazně, záleží především na druhu dřeva. Například mangové dřevo se zpracovává díky pěstování mango ovoce. Světlé dřevo s výrazným zrnem se stává stále více populární ve výrobě nábytku z pravého dřeva. Rosewood, kaučuk a teak také pocházejí z Asie. Jejich odstín je však tmavší. To dává druhům dřeva zvláště ušlechtilý efekt. Pro nábytek z masivního dřeva se také často používají oblíbené domácí druhy dřeva, jako je dub, buk, akácie a borovice nebo borovice Středozemní.

Dřevěný nábytek ve všech obytných oblastech

Nábytek z pravého dřeva najde své místo v každé místnosti: komody a noční stolky jsou v ložnici vedle klasického šatníku; postel může být také vyrobena zcela nebo částečně z masivního dřeva . V jídelně a kuchyni dominuje nábytek z pravého dřeva ve formě vysoce kvalitního jídelního stolu s pevnou stolovou deskou, se sladěnými židlemi a komody, příborníky nebo vitríny, kde lze ukládat nádobí a další předměty každodenního života. Nábytek z přírodního dřeva je také vítán v obývacím pokoji: jako nástěnná jednotka definující místnost nebo jako diskrétně rozptýlené malé prvky, jako jsou boční stoly, truhly a stojací lampy.

I ve studii si můžete okamžitě vytvořit atmosféru s nádherným nábytkem z masivního dřeva: působivý stůl a konferenční stolek obklopený nábytkem z jemné kůže, doplněný dřevěnou vitrínou, ve které se uchovávají cenné knihy. V neposlední řadě si nábytek z kvalitního pravého dřeva najde své místo i na chodbě, kde nabízí další úložný prostor v podobě skříněk a komod - stejně jako v koupelně a v dětském pokoji. Pro venkovní plochy je speciálně ošetřený a pečlivě impregnovaný nábytek z masivního dřeva vynikající volbou, dávají terasu a balkon další kouzlo.

VÁŠEŇ PRO KRÁSNÝ NÁBYTEK Z MASIVNÍHO DŘEVA

Místnost vypadá harmonicky a útulně, pokud ji vybavíte jednotným stylem. Vytvoříte napětí, pokud také úmyslně nastavíte akcenty se specifickými styly. Podepřete svůj životní styl autentickým způsobem pomocí našeho nábytku z masivního dřeva . Například oblíbený styl venkovského domu staví na středoevropských tradicích, a tak v době, kdy tesaři stále vyráběli dřevěný nábytek ručně v malých dílnách z místně pokácených stromů.

Skandinávský styl je podobný stylu venkovských domů, zejména pokud jde o lásku k jednoduchosti. V typicky severských zařízených pokojích zaplavených světlem je nábytek příjemný i v dlouhé skandinávské zimě. Koloniální styl je smysluplnější a tmavší. Se symbiózou jemných lesů, jako je teak a bohatý čalouněný nábytek, připomíná komplikovaně zařízené koloniální vily v tropických oblastech. Nábytek z masivního dřeva vyrobený z indického a jihovýchodní Asie, jakož i pletivo z lehkých lián (například ratan), dodá vašemu interiéru nádech exotiky a zprostředkuje pocit dovolené na jižním moři.

Servis a pohodlí s masivem

Moderní styly vybavení jsou mladé, svěží a nekonvenční. Například nábytek z masivního dřeva je v industriálním designu kombinován s kovovými prvky. Také trendy: vintage vzhled a omšelé elegance. Zde nábytek vypadá trochu jako bleší trh nebo půdní nález. Od kompletních nábytkových sad pro celou místnost, přes sofistikované jednotlivé předměty, jako jsou stoly nebo křesla, až po originální bytové doplňky: v Massive home najdete speciální nábytek z masivního dřeva té nejvyšší kvality. Internetový obchod nabízí přehled různých životních stylů a nábytku dostupného ve dřevě, kůži, ratanu a dalších materiálech.

U nás nakupujete levný nábytek z masivního dřeva online. Váš vysněný nábytek dodáváme přímo do Vašeho domova za nízkou cenu. Za malý příplatek vám můžeme s našimi přepravními službami doručit produkty podle vašeho výběru pohodlně domů. Chceme, abyste byli s vaší objednávkou naprosto spokojeni. Pokud se vám některá položka nelíbí nebo má vady, můžete provést odvolání a vrátit odmítnutý produkt do 14 dnů od přijetí. Další informace naleznete v obchodních podmínkách.